image

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Uşak İnşaat Sonrası Temizlik Artık Çok Kolay!

Yeni yapılmış ya da tadilattan çıkmış bir ev veya iş yeri fikri çok güzel görünür hatta bizi heyecanladırır. Fakat inşaattan sonra birikmiş kalıntılar, boya ve moloz atıkları, kireçler keyfimizi kaçırabilir. Gönlünüze göre inşaat temizliğinin ne denli zor olduğunu biliyoruz. Bu yüzden %100 Memnun Müşteri Politikamızla ev ve ofislerinizde tadilat ve inşaat sonrasında da yanınızdayız.                   

Neler Sağlıyoruz?

İnşaat sonrası temizlik işleyişimiz diğerlerinden çok farklıdır. İnşaat veya renovasyon aşırı miktarda toz oluşturur. En aklınıza gelmedik yerlerde bile toz birikir. Bu yüzden ayrıntılı bir temizlik şarttır.

İnşaatın yarattığı kirlilik ve lekelerin çıkarılması özel kimyasallar, malzemeler ve ekip çalışması gerektiriyor. İyi bir organizasyon, doğru malzemelerin doğru yerlerde ve uygun şekilde kullanılması ve ne yaptığını bilen deneyimli personellerle sağlanabilmektedir. 

İnşaat temizliği profesyonel, işinin ehli ekipler tarafından yapılmazsa yarardan çok zarar verebilir. Evinizin zarar görmemesi için en iyi temizlik şirketleri ile çalışmanız uzun vadede doğru bir tercih olacaktır. Her türlü profesyonel ev temizliği ve ofis temizliği ihtiyacınızı karşılıyoruz. Seçtiğiniz temizlik şirketinin kurumsal olması, kalite standartlarına uyması, evinize ve sağlığınıza zarar vermeycek ürünler kullanması önemlidir. Uşak inşaat temizlik şirketleri araştırmanızda temizlik firmasının hizmetlerine kefil olmaları ve telafi temizliğini taahhüt etmeleri temizlik hizmeti alırken gönlünüzün rahat olmasını sağlayacaktır.

Gerekli tüm temizlik malzemeleriyle beraber istediğiniz gün gelip evinizi ya da ofisinizi oturmaya hazır hâle getiriyoruz.

Her alan için farklı ve spesifik bir ürün kullanılarak hijyenik temizlik sağlıyoruz.

 • Camların boya, silikon, harç ve etiketlerden arındırılması
 • Camlardaki boyaların jiletle kazınması, ardından tiner yardımıyla temizlenmesi
 • Duvarların baştan aşağı silinmesi
 • Lavabo ve banyo gibi alanlarda bulunan fayansların derz kalıntılarının tozunun alınması ve kireç sökücüyle temizlenmesi
 • Zemindeki kalıntıların zemine zarar vermeden temizlenmesi
 • Dolap, kapı, mutfak tezgahı gibi alanların içleri ve dışlarının dip bucak temizliği
 • Parkelerin ve ahşap yüzeylerin temizliğinde önce tozlarının alınması ve ardından özel ahşap temizleyiciler kullanılması gibi temizlik hizmetlerini uzman ekip ve ekipmanlarımızla sağlıyoruz.

Yoğun kirlilik ve tozların arındırılması birden fazla kez silme işlemi gerektirdiği için1+0, 1+1 ve 2+1 evler için 2 kişi, 3+1 evler için 3 kişilik ekip yönlendiriyoruz. Tüm ekipman ve kimyasallar Bosa Temizlik tarafından temin ediliyor.

Eğitim: Her temizlik personelinin yoğun bir eğitimden geçtiğini ilk deneyiminizden itibaren fark edeceksiniz.  İş ortaklığımız süresince de periyodik eğitimlerimiz devam ediyor.

Denetim: Temizlik personellerimizi yaptıkları işten sonra değerlendiriyoruz ve müşteri memnuniyeti arttıkça prim kazanıyorlar. Böylece herkes mutlu oluyor.

Ücretsiz Telafi: Temizlik personelimizin hizmetinden memnun kalmazsanız 72 saat içerisinde başka bir personeli ücretsiz  telafi temizliğine gönderiyoruz.

Süreklilik: Size Hizmet veren personelleri beğendiğiniz takdirde sonraki siparişlerinizde aynı ekip size hizmet veriyor.  Böylece ilk günü tekrar tekrar yaşamanıza gerek kalmıyor.

Temizlik Malzemesi: Dert etmenize gerek yok, dilerseniz birinci sınıf temizlik malzemelerini personellerimiz getiriyorlar.

Esneklik: Her yaşam alanının benzersiz olduğuna ve farklı çözümlere ihtiyaç duyduğuna inanıyor, size uygun çözüm önerileri sunuyoruz.

Güvenlik: Personellerimizi tüm güvenlik kontrollerinden geçiriyor; adli sicil kayıtları, referanslar ve ikametgah gibi bilgi ve belgeler ışığında işbirliğine başlıyoruz.

İş Güvenliği: Personellerimiz Düzenli olarak İş Güvenliği Eğitimi alıyorlar.

Hizmete Neler Dâhil?

Camlar, çerçeveler, kapılar, duvarlar, mutfak, banyo ve zeminler detaylı olarak temizlenir. Temizlik ve hijyen konusunda eğitimli temizlik personelleri inşaat sonrası biriken toz, kalıntı, harç ve boyalardan evi arındırır.

Hizmete Dâhil Olmayanlar

 • Can güvenliği sebebiyle yüksek bir katta iseniz camları dışarıdan temizlemek.
 • Ağırlığı 12 kg’dan fazla eşyaları taşımak.
 • Normalde ulaşılamayacak tehlikeli yerleri silmek.
 • Tehlikeli maddeleri temizlemek.