İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Yüksek alanlardaki cam ve dış cephe temizliğinde İSG kurallarına uygun hareket etmek hayati önem taşımaktadır. Risk analizi çıkarılmamış binalarda çok fazla iş kazalarına rastlanmakta, şirketler ağır yaptırımlar ile karşılaşabilmektedir. Bosa Temizlik ilk olarak çalışanlarının sağlığı ve güvenliğini gözeterek; cam, dış cephe ve inşaat temizlik ihtiyaçlarında profesyonel ekibiyle keşif yaparak; temizlik için uygun bir ortam yaratmakta ve müşterilerine sorunsuz, kaliteli bir temizlik hizmeti sunmaktadır.

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK HİZMETLERİ

İnşaat ve Tadilat sonrası temizlik hizmetimiz siz değerli müşterilerimize hayallerini kurduğu temiz bir ortamı sağlamak amacıyla vermiş olduğumuz temizlik hizmetidir.

Daha önce hiç oturulmamış bir mekanın ve tadilat görmüş alanın temizliğinde kaliteli ve her yüzeye ayrı temizlik ürünü kullanılması gerekmektedir. Bizim temizlik esnasında kullandığımız ürünler (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizlik esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

İnşaat sonrası temizlik, ve inşaat sonrası cam temizliği, inşaat sonrası mermer zemin temizliği, inşaat sonrası genel temizlik, inşaat sonrası zemin temizliği, ve benzeri tüm inşaat temizlik ihtiyaçlarınız, Bosa Temizlik Hizmetlerinin, siz değerli müşterilerimize sunduğu bir hizmet dalıdır.

İnşaat ve tadilat sonrası temizlik alanında hizmet veren bir temizlik firması tarafından olabilecek en kaliteli ve en uygun fiyat seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.