Ev ve Daire Temizliği Hizmeti

Ev ve Daire Temizliği Hizmeti

Uşak Ev ve Daire Temizliği

Ev Temizliği Şirketleri teknikleri ile zorlanmadan, usanmadan kolay temizlik. Evlerimiz, yaşam alanlarımızı dolduran, hayatımızın vazgeçilmez kişileri ve tüketim eşyalarının olduğu mekanlardır. Peki biz onların temizliğini ne ölçüde yapıyoruz?

Leke mobilyalı ev temizliği; nemli ve hav yapmayan mikrofiber bezler ile silinmelidir. Parlak ve güzel görünen yapısına karşın oldukça hassas ve çizilmeye müsaittir. Lake mutfak dolapları, salon takımları, günümüzde bayanlar tarafından en çok tercih edilen mobilyalar arasındadır.

Ev temizlik şirketleri ; ahşap mobilyalı ev temizliği; artık çok yaygın olan ahşap kullanımı özellikle mobilya alanında daha fazla kendiniz gösteriyor. Ahşap mobilya temizliği ve ev temizliği yapmadan önce, bakıma ihtiyacı olup olmadığına bakılmalıdır. Koruma ve bakım konusunda, piyasada bulunan değişik markaların bir çok ürünü var. Bunlardan faydalanabiliriz. Dikkat edeceğimiz konu, ürün MSDS’lerini okuyarak, içeriğinde fenol gibi kanser yapıcı maddeler olmamasıdır. Özellikle allerjik bir bünyeniz var ise doğal yöntemler ile de parlatma işini çok iyi şekilde yapabilirsiniz. Bir parça sirke ile, bitkisel yağı karıştırarak da çözüm elde edebilirsiniz. Sirkeden hoşlanmayan kişiler limon kullanabilirler. Günlük temizlik, her zaman olduğu gibi, nemli temiz mikrofiber bezler ile silinerek yapılır. Ahşap parke, laminat gibi yüzeylerin temizliği de aynıdır.

Kaplama mobilyalar, özellikle kenar kısımları yapışkanlı olan mobilyalar, masa, sandalyeler, kullanım esnasında bile su görmemeli, çok iyi sıkılmış bezler ile silim yapılmalıdır.

Ev temizliği hizmeti; kumaş kaplı mobilyaların, öncelikle süpürgenin fırçalı ucu ile hırpalamadan tozları çektirilir ve türüne göre vakum çeşitleri uygulanır. Bu tür mobilyaları seçerken, kullanım konularına dikkat edilmeli ve mutlaka sonrasındaki bakımlarının ne şekilde yapılacağı, üretici firma ile görüşülmelidir.

Mobilya temizliği için her zaman yumuşak bez tercih edilmelidir. Aksi halde mobilya yüzeyleri çizilebilir. Gene çiziklerin oluşmaması açısından, kuru bez asla kullanılmamalıdır.

Ev temizliği hijyen ve dezenfeksiyonu alanında firmamız  profesyonel faaliyet göstermektedir. İnşaat sonu ev temizliği, taşınma sonrası ev temizliği, ilaçlama sonrası ev temizliği, yangın sonrası ev temizliği, sel ve su baskını sonrası ev temizliği, oturulan daire temizliği, villa temizliği.

Ev temizliğiev temizleme , ev temizliği şirketi farklı mekanlarda ev temizlik hizmeti veren Işıltı ev temizlik hizmetleri evinizin yapısına göre hizmet vermektedir. Salon temizliği yapılmadan ortamda kırılacak dökülecek eşyalar var ise işe başlanmadan mutlaka ortadan kaldırılmalıdır. Ev temizlik şirketi geldiğinde direk temizlik işine başlayabilecek durumda olmalıdır.
Duvar kağıtları ve boyalı duvarların cinsine göre farklı teknikler uygulanarak duvar silme işlemi yapılmaktadır. Duvar boyaları silinmeye uygun olduğu takdirde %100 ‘e yakın hizmet verilebilmektedir.

İlk önce toplama sistemi ile duvarların tozu alınır, ardından özel kimyasal ve mikrofiber bezler ile lokal çalışma başlar. Leke olan kısımlarda leke çıkarıcılarımız ile duvarın silimi gerçekleşir. Duvar boyası suya ve ısıya dayanıklı duvarlarda ise buhar makinesi ile hizmet verilir. Bu şekilde duvar temizlendiği gibi bakterilerden de arınmış olur. Işıltı ev temizlik firmaları olarak yeni badana yapılmış gibi temiz bir duvara sahip olacağınızı garanti ederiz.

Mutfak temizliği; mutfak dolaplarının dış yüzeyleri alınmaktadır. Alt baza ve dolap üstleri silinme dolapları boş ise içleri silinmektedir.

Ev, ofis, işyerlerimiz, lokanta, cafeler ve daha bir çok alanda mutfak temizliği ayrıca özen gösterdiğimiz ve hijyene en dikkat ettiğimiz bölümlerdir. Personellerimiz mutfak temizlikleri için ayrıca eğitimler almıştır. Temizleyeceğimiz her mutfakta ayrı su emici bezler ,kimyasal ve dezenfektanlar ile çalışmaktayız.

Biliyoruz ki mutfakta pişen gıdalar uzun vadede dolaplarda izlere ve lekelere sebep olurlar. Her leke olağan her malzeme ile temizlenmemelidir. Işıltı ev temizlik hizmetleri olarak mutfak dolaplarınızın malzemesine göre ürün belirlemekteyiz. Ev Temizlik yaparken mutfak malzemelerinin zarar görmemesi esastır. Örneğin; masif dolaplar uzun süre ıslak kaldığında dolapta lekeler görülebilir, kaplama dolaplarda ise açılmalar ile karşılaşılabilir. Temizleyiciler havada asılı kalabilen ve kolayca dağılan ürünler olduğundan temizlik sırasında personellerimiz mutfak malzemelerini alandan uzak tutmaktadırlar. Kullanılmamış mikrofiber bezleri ile dolapların üst kısımlarından başlayarak alt kısımlara doğru dairesel hareketler ile önce ıslak ve ardından kuru bez ile temizlemektedirler.

Mutfakların en önemli olduğu lokantalarda ise buhar makineleri ve özel yağ sökücüler ile hizmet verilmektedir. Olağan bir mutfağa oranla daha fazla yağ birikimi olduğundan Işıltı Ev Temizlik Hizmetleri olarak dezenfekte işleminin şart olduğunu müşterilerimize belirterek yol çizmekteyiz.

Programlı ve kapsamlı hizmet verebilen Işıltı Ev Temizlik Hizmetleri mutfaklarınızda hijyeni esas alarak eğitimli personeller ve sağlığa zarar vermeyen alkali ürünler ile doğru hizmet ve temiz ortam anlayışını benimsemektedir.

Duvar silimi; Duvar kağıtları ve boyalı duvarların cinsine göre farklı teknikler uygulanarak duvar temizliğiniz yapılmaktadır. Duvar boyaları silinmeye uygun olduğu takdirde %100 ‘e yakın hizmet verilebilmektedir.

Banyo – wc temizliklerinde buhar ve dezenfektanın önemi büyüktür. Neme ve ıslaklığa yatkın banyolarda özellikle duşa kabin, jakuzi, derz araları ve fayanslarda uygun kimyasallar ile beraber buhar jeneratörlerimiz kullanılmaktadır.