Hastane / Okul Temizliği

Hastane / Okul Temizliği

Çocuklarımızın yoğun olarak bulunduğu okullarda hijyen Bosa Temizliğin'in olmazsa olmazıdır. Okullarda sınıf, otopark, dış alan temizlikleri, spor ve aktivite salon ve cam temizlikleri hijyen kurallarına uygun olarak yapılmaktadır. Bosa Temizlik olarak profesyonel ekiplerimiz ile Sağlık Bakanlığından onaylı insan sağlığına zarar vermeyen özel kimyasal ve ekipmanlar kullanarak okul temizlik hizmetlerini Türkiye'nin her yerinde sunmaktayız.

OKUL & KREŞ TEMİZLİK HİZMETLERİ

Okul, Dershane, Kreş, Ana Okulu gibi yerlerin koşuşturmaları çok olur bu yüzden pek çok kişi özellikle öğrenciler aynı havayı teneffüs ederler yerin temiz olmaması ve yeterli hijyenin sağlanamaması gibi zamanlarda hastalıkların bulaşması ve bulaşıcı hastalıkların yayılması içten bile değil.

Bu yüzden bunlara çok önem veriyoruz ve temizliğin sadece görünür kısmıyla değil görünmeyen kısmını da ele alıyoruz. Okul, dershane, kreş, Ana Okulların zemin ve genel temizlikleri periyodik olarak yapılmalıdır. Ayrıca temizliğin yanı sıra ilaçlama yapılmalıdır.

Bosa Temizlik Hizmetleri, sizlere en uygun zamanları söyler ve periyodik olarak hem temizliğin hem de ilaçlamanın hangi zamanlarda yapılacağının bilgisini verip birebir ilgilenebilir.